• LO ZNP: innowacyjny profil - wiele możliwości

• Zapraszamy do zapoznania się z ramowym rozkładem obowiązkowych zajęć edukacyjnych w Liceum Ogólnokształcącym ZNP w Łodzi w latach 2021/2022-2024/2025.

Rozkład obowiązkowych zajęć edukacyjnych - liczba godzin dydaktycznych w tygodniu w poszczególnych klasach. Liczby zapisane kolorem granatowym wynikają z ramowego planu nauczania dla liceum ogólnokształcącego; kolorem czerwonym zaznaczono godziny w ramach rozszerzenia oraz realizowane w LO ZNP w wymiarze większym niż obowiązujący w szkolnictwie publicznym. Ponadto w planie lekcji: religia / etyka, zajęcia fakultatywne (przygotowujące do egzaminu maturalnego z wybranych przez uczniów przedmiotów) dla chętnych oraz koła zainteresowań.

Od 1 września 2021 r. zapraszamy do klasy o PROFILU BIZNESOWO-PRAWNICZYM z GWARANCJĄ PRZYGOTOWANIA do matury z KAŻDEGO PRZEDMIOTU wybranego przez ucznia spośród obowiązkowych zajęć edukacyjnych:

PROFIL BIZNESOWO-PRAWNICZY